Sabah 5 🕔 Makyaj Rutinim 💕💕 w/syedakalkan 💖

Read Time:1 Minute, 16 Second

Herkese Merhaba! Bugün sizlerle Sabah Makyaj Rutinim de neler yapıyorum? w/syedakalkan ile Sabah makyaj rutinim, Makyaj birçok kadının günlük hayatında önemli bir yer tutar. Makyaja başlarken doğru adımları takip etmek, gün boyunca kalıcı ve estetik bir görünüm elde etmek için oldukça önemlidir.

İlk olarak, temiz ve nemlendirilmiş bir ciltle başlamak büyük önem taşır. Yüzünüzü uyandırmak ve canlandırmak için hafif bir yüz temizleyici ve tonik (tercihim Nivea) kullanabilirsiniz. Ardından, nemlendirici kremi cildinize uygulayarak cildinizi nemlendirebilirsiniz.

1- Baz: Makyaja başlamadan önce baz kullanmak da makyajın kalıcılığını artırır. Gözenekleri sıkılaştırarak pürüzsüz bir yüzey oluşturur ve makyajın daha uzun süre dayanmasını sağlar.

2- Fondoten: Sonraki adım fondöten uygulamaktır. Cildinizin tonuna uygun olan doğal görünümlü bir fondöten seçerek yüzünüze eşit şekilde yayabilirsiniz. Fondöteni parmaklarınızla veya makyaj süngeriyle uygulayabilirsiniz.

3- Kapatıcı: Gözlerinizde daha aydınlık bir görünüm elde etmek için göz altlarına kapatıcı uygulayabilirsiniz. Kapatıcıyı hafifçe parmaklarınızla veya kapatıcı fırçasıyla yayarak göz altındaki morlukları ve kusurları gizleyebilirsiniz.

4-Maskara: Kirpiklerinizi belirginleştirmek ve gözlerinizi daha büyük göstermek için maskara kullanabilirsiniz. 4- Maskarayı -kirpik diplerinden uçlara doğru uygulayarak hacimli ve uzun görünen kirpiklere sahip olabilirsiniz.

5- Allık: yanaklarınıza hafif bir allık veya bronzer uygulayarak yüzünüze renk katabilirsiniz. Doğal bir görünüm elde etmek için allığı elmacık kemiklerinin üzerine veya bronzerı yüzünüzün kontür bölgelerine uygulayabilirsiniz.

6- Dudaklar: hafif renkte bir ruj veya lipbalm.

Unutmayın, sabah makyaj rutini kişisel tercihlere bağlıdır ve cilt tipinize uygun ürünler kullanmanız önemlidir. Ayrıca günlük makyajda doğal ve hafif bir görünüm elde etmek için ürünleri az miktarda kullanmaya özen gösterin.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous post Günlük Işıltılı Makyaj w/SyedaKalkan Kişisel Bakım Videoları
Next post Leading Brand in the Steel and Office Furniture Industry